Opis jachtu

 

Maxus 33.1 RS powstał na bazie naszych doświadczeń z produkcji i eksploatacji modelu Maxus 33 – jachtu który w ostatnich latach przebojem zdobył rynek. Teraz stworzyliśmy jeszcze lepszą, piękniejszą i szybszą jednostkę.

Maxus 33.1 RS już w czasie swojej premiery otrzymał Złoty Medal XV Targów Żeglarstwa i Sportów Boatshow. Zyskał również tytuł „Króla Mazur” – według porównawczego testu miesięcznika Żagle, przeprowadzonego wśród czterech największych mazurskich cruizerów.

Maxus 33.1RS – to możliwość zbudowania indywidualnej jednostki odzwierciedlającej charakter armatora z możliwością dopasowania oferty do zróżnicowanych gustów, preferencji i upodobań. To wszystko przy zachowaniu jakości i powtarzalności jaką oferuje stocznia Northman – jako lider w swoim segmencie na rynku jachtów żaglowych o najwyższej jakości.

Umożliwia to zarówno szeroka paleta materiałów wykończeniowych we wnętrzu jachtu jak i kilka wariantów rozkładu i stylistyki zabudowy. Ponadto armator ma wpływ na wygląd zewnętrzny jednostki poprzez dobór istotnych elementów stylistycznych.

Oferujemy Państwu produkt jakiego jeszcze nie było – połączyliśmy trudne do pogodzenia profesjonalne stoczniowe zaplecze produkcyjne z jednoczesną możliwością kreowania zindywidualizowanej jednostki.

Parametry jachtu

 

WyposażenieDane techniczne  
WC ChemiczneIlość koi:8-10
Miecz uchylnyDługość całkowita:10,45 m
Grot z możliwością referowaniaSzerokość całkowita:3,20 m
Bom V z laminatu jako kieszeń na grotWysokość wnętrza:1,95 m
RolfokMoc silnika przyczepnego:10-18 KM
Patent do kładzenia masztuMasa:4500 kg*
RelingBalast:350 kg
Drabinka zaburtowanaZanurzenie min/max:0,35 / 1,35 m
TentGrot:32 m2
Oświetlenie elektryczneFok:18 m2
Silnik zaburtowy
Kuchenka gazowaKategoria żeglugi:B
Zlewozmywak z instalcją wody pitnej
Butla gazowa
Lodówka
Apteczka
ogrzewanie webasto
TV+DVD
Radio CD/MP3
Nagłośnienie w kokpicie
Instalacja 220V
Gaśnica
ciepła woda/prysznic

 

Rezerwacja online

Wybierz na kalendarzu termin, aby sprawdzić cenę i dokonać rezerwacji